Happy Dog Profi – Line High Energy

Happy Dog Profi – Line High Energy

Happy Dog HIGH ENERGY 30-20

  •  Výdatné hovädzie a lahodné hydinové a rybie mäso
  • Pre pracovných a športových psov v miernej fyzickej záťaži
  • Aj pre gravidné a dojčiace fenky
  • Bez umelých konzervantov a farbív, bez sóje
  • Chovateľské balenie 20 kg

Kategórie: Značka:
  • Popis
  • Ďalšie informácie

Popis

Naše energeticky veľmi bohaté krmivo 30-20 HIGH ENERGY poskytuje všetkým psom vo vysokej fyzickej záťaži veľmi dôležité stavebné bielkoviny na obnovu krvných a svalových bielkovín a pre rast svalovej hmoty. Vysoká koncentrácia živín poskytuje aktívnym psom už v malom objeme krmiva bohatý a rýchly prísun dostatočného množstva bielkovín a tukov a preto zaťažuje tráviace orgány len minimálnou mierou.

Receptúra je zostavená na báze výdatnej “červenej” hovädzej svaloviny, ktorá je optimálnym zdrojom stavebných bielkovín pre všetky plemená psov. Výdatné červené mäso je doplnené ľahko stráviteľným „bielym“ mäsom hydiny a rýb. Ľahko stráviteľný hydinový tuk zas dodáva pohotovú energiu. Krmivo možno nasadiť u pracovných a športových psov v období vrcholovej fyzickej aktivity, napr. vytrvalostný mushing, caniscross, agility, pulling, atď. Je vhodné aj na výživu psov s vysokou psychickou záťažou, napr. ostraha, canisterapia, čuchové práce (stopy, drogy, výbušniny, záchranári a lavínoví psi), atď. Táto receptúra sa dá nasadiť aj ako „antistresové“ krmivo pre psov pri dlhých transportoch a preprave. Obsahuje všetky potrebné minerálne látky, stopové prvky a vitamíny v množstve a vzájomných pomeroch optimalizovaných na veľmi zaťažených psov.

Vyrobené v Nemecku pod najprísnejšou kontrolou kvality!

Zloženie: Hydinový proteín*, pšeničná múka, hydinový tuk, pšenica, kukurica, hovädzia mäsová múčka, hemoglobín**, rybia múčka, cukrovarské rezky** (zbavené cukru), jablková matolina**, chlorid sodný. (* sušené, čiastočně hydrolyzované / ** sušené). Stráviteľná energia: 1.790 KJ/100g; 4.280 Kcal/kg.

Analytické zložky: hrubý proteín 30,0%; hrubý tuk 20,0%; hrubá vláknina 3,0%; hrubý popol 7,0%; vápnik 1,6%; fosfor 0,95%; sodík 0,35%, draslík 0,45%

Doplnkové látky: Vitamíny /kg: vitamín A 10.250 m.j.; vitamín D3 1.000 m.j.; vitamín E 45 mg; vitamín B1 3 mg; vitamín B2 6 mg; vitamín B6 2,5 mg; vitamín B12 45 µg; biotín 250 µg; pantothenát vápenatý 7,5 mg; niacín 30 mg. Stopové prvky /kg: železo 100 mg; meď 10 mg; zinok 80 mg; mangán 10 mg; jód 1,25 mg; selén 0,1 mg, kobalt 0,75 mg. Aminokyseliny: kyselina linolová 2,3%. Antioxidanty: silné prírodné extrakty s vysokým obsahom vitamínu E.

Ďalšie informácie

Špeciálne nároky - Sensitive

Gravidita a dojčenie

Vek

Dospelý 1 – 7 rokov

Značka krmiva

Happy Dog

Veľkosť

Malé plemeno, Stredné plemeno, Veľké plemeno

Hmotnosť

20 kg