Eminent Lamb & Rice

Odporúčame

Eminent Lamb & Rice

Najmä staršie psy a psy so sklonom k nadváhe majú citlivejší organizmus.

Špeciálne krmivo pre psy s citlivým žalúdkom, potravinovými alergiami a kožnými problémami s obsahom jahňacieho mäsa a ryže (hypoalergénna výživa).

Podporuje správnu činnosť tráviaceho traktu (kokosový olej, ryža, MOS, výťažok z Yuccy).

Prospieva celkovému zdraviu (minerálne prvky).

Krmivá Eminent neobsahujú hovädzie a bravčové mäso, sóju, geneticky modifikované suroviny, chemické farbivá ani konzervačné látky. Sú konzervované pomocou účinkov vitamínov E a C.

Bielkoviny 26%, Tuky 14%.

36,00  33,00 

Kategórie: Značka:
  • Popis
  • Ďalšie informácie

Popis

Staršie psy a psy so sklonom k nadváhe majú citlivejší organizmus. Množstvo psov má citlivé zažívanie alebo trpí potravinovými alergiami či kožnými problémami. Špeciálne krmivo s obsahom jahňacieho mäsa a ryže je určené práve pre hypoalergénnu výživu. Kokosový olej a ryža ako vynikajúce zdroje ľahko stráviteľnej energie, spolu s mannanoligosacharidmi (MOS) a výťažkom z Yuccy podporujú správnu činnosť tráviaceho traktu. Prídavky chondroitínu, glukosamínu, chelátových foriem (lepšie stráviteľných) vybratých minerálnych prvkov (zinok, mangán, selén) a ďalších účinných látok prospievajú celkovému zdraviu organizmu.

Krmivá Eminent neobsahujú hovädzie a bravčové mäso, sóju, geneticky modifikované suroviny, chemické farbivá ani konzervačné látky. Sú konzervované pomocou účinkov vitamínov E a C.

Vhodné pre psov všetkých plemien od 4 mesiacov.

Zloženie: Jahňacie mäso, kukurica, ryža, hydinový tuk, esenciálne aminokyseliny (lyzín a methionín), kokosový olej, rybací tuk, mannanoligosacharidy (MOS), komplex vitamínov a mikroprvkov, chelát zinku, mangánu a selénu, chondroitín a glukosamín, Yucca schidigera, L-karnitín.

Analytické zložky: Proteíny: 26,0% ,Tuky: 14,0% ,Stráviteľná vláknina: 2,5% ,Vápnik: 1,5% ,Fosfor: 1,00% ,Meď: 30 mg/kg ,Vitamín A: 15 000 IU/kg ,Vitamín D3: 1 500 IU/kg ,Vitamín E: 200 mg/kg

Ďalšie informácie

Špeciálne nároky - Sensitive

Citlivé trávenie, Kontrola hmotnosti, Náročné – prieberčivé

Značka krmiva

Eminent

Vek

Dospelý 1 – 7 rokov, Senior nad 7 rokov

Veľkosť

Malé plemeno, Stredné plemeno, Veľké plemeno

Hmotnosť

17 kg

Možno by sa Vám páčilo…