Acana Grass-Fed Lamb Singles

Odporúčame

Acana Grass-Fed Lamb Singles

Acana Grass-Fed Lamb Singles

Podiel kvalitného jahňacieho mäsa (40%) aj prísady ako ovocie, zelenina (30%), šrotovaný ovos (30%) podporujú optimálne stravovanie psov, ktorí sú citliví na potravu.

Bielkoviny 33%, tuky 34%

 

Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:
Zrušiť výber
  • Popis
  • Ďalšie informácie

Popis

Acana Grass-Fed Lamb Singles (na miesto Lamb Okanagan Apple)

Krmivo Acana Adult – Jahňacie s jablkami je vhodné pre všetkých psov od jedného roku. Krmivo obsahuje len jediný zdroj jahňacieho mäsa, a to z Nového Zélandu (neobsahuje rastové hormóny), jedinou obilnou prísadou s nízkym obsahom cukru – šrotovaný ovos z Alberty. Krmivo pre psov Acana je bohaté na bielkoviny a obsahuje len veľmi málo uhľohydrátov.

Podiel kvalitného jahňacieho mäsa (40%) aj prísady ako ovocie, zelenina (30%), šrotovaný ovos (30%) podporujú optimálne stravovanie psov, ktorí sú citliví na potravu. Acana jahňacie s jablkami neobsahuje hydinu, vajcia, mliečne produkty, pšenicu, kukuricu ani lepok, a preto je vhodná ako suché krmivo pre psov, ktorí sú citliví na potravu.

Krmivo Acana Adult Lamb & Apple obsahuje výhradne kvalitné zdroje živočíšnych bielkovín:

Jahňacie mäso z voľných chovov na Novom Zélande – neobsahuje hormóny a je bohaté na bielkoviny, vitamín B, zinok a železo

Krmivo Acana Adult Lamb & Apple z Kanady presvedčí vďaka:

Hodnotným mastným kyselinám omega 3 a 6 pochádzajúcim z regionálneho ľanového a slnečnicového oleja nízkemu obsahu uhľohydrátov – vysoký obsah hodnotných bielkovín, optimálne zodpovedá prirodzeným potrebám psa.

Kanadskej zelenine a ovocí, dodávajú prírodné fytonutrienty, antioxidanty a vitamíny.

Šrotovanému ovsu ako jedinému uhľohydrátu s nízkym obsahom cukru, ktorý je bohatý na betaglukán a dodáva energiu, má nízky obsah jednoduchých cukrov a vďaka tomu zbytočne nezvyšuje hladinu cukru v krvi.

Jedinému vysoko kvalitnému zdroju živočíšnych bielkovín: jahňaciemu mäsu z Nového Zélandu.

Neobsahuje umelé farbivá, dochucovadlá alebo konzervačné látky, ani geneticky upravené prísady.

Všetky živočíšne prísady krmiva Acana Lamb & Apple pochádzajú zo zvierat vhodných k potravinovému chovu.

Krmivo Acana Adult Lamb & Apple zodpovedá profilu živín AAFCO (Association of American Feed Control Officials) pre psov vo všetkých životných fázach.

Psy sú od prírody mäsožravce. Suché krmivo Acana poskytuje Vášmu psovi rovnakú pestrosť prírodných zdrojov bielkovín, ktoré by získal aj v prírode. Okrem toho zohľadňuje krmivo Acana skutočnosť, že naši psi už dnes potrebujú menšie množstvo kalórií. Vysoký obsah živočíšnych bielkovín, málo uhľohydrátov a žiadne obilniny, to sú ideálne predpoklady pre dlhé zdravie a dobrú kondíciu Vášho psa.

Krmivo Acana – inšpirované prírodou – sa vyznačuje 5 zásadami:

1. Prirodzená strava vďaka pestrosti čerstvých prísad:

Prirodzená výživa psov a mačiek predstavuje širokú škálu rôznych živočíšnych zdrojov bielkovín. Acana preto poskytuje veľký výber živočíšnych zložiek najvyššej kvality a zásobuje Vášho psa rozmanitými životne dôležitými bielkovinami a mastnými kyselinami. Krmivo Acana obsahuje minimálne tri rôzne čerstvé zdroje bielkovín, ako kuracie mäso z voľne chovaných kurčiat, vajcia a ryby ulovené vo voľnej prírode. Suroviny pre toto krmivo sú dodávané Champion Petfoods denne čerstvé, nezmrazené a úplne bez konzervačných látok.

2. Vysoký obsah živočíšnych bielkovín:

Všetky rasy psov, od jazvečíka po dogu, majú rovnaký vzorec DNA a vyvinuli sa z vlka. Rovnako ako ich predkovia, sú aj psy mäsožravce a ich tráviaci trakt je krátky. Metabolizmus psov je prispôsobený trávenie živočíšnych bielkovín a tukov. Preto obsahuje krmivo Acana vysoký podiel mäsa a bielkovín, ktoré udržujú Vášho psa v najlepšej kondícii.

3. Nízky obsah uhľohydrátov a používanie šrotovaného ovsa:

Psy a mačky sú zvyknuté na potravu, ktorá je bohatá na bielkoviny. Ak prijímajú uhľohydráty, potom iba v malom množstve. Uhľohydráty sú “prázdne kalórie”, ktoré okrem kalórií nemajú výživovú hodnotu. V tele psa sú uhľohydráty premenené na glukózu, zvyšujú hladinu krvného cukru a môžu viesť k obezite a ďalším zdravotným problémom. V krmive Acana dodáva cennú energiu dusený ovos. Podiel jednoduchých cukrov, je veľmi malý, a tak udržuje hladinu cukru v krvi dostatočne nízko.

4. Čerstvé ovocie a zelenina:

Acana obsahuje minimálne 30% kanadského ovocia a zeleniny, ktoré sú bohaté na prírodné vitamíny, minerály a rastlinné živiny (tzv. fytonutrienty).

Jablká Red Delicious z Britskej Kolumbie dodávajú vlákninu a rastlinné živiny, prírodné antioxidanty, ktoré chránia telo pred poškodením buniek.

Šrotovaný ovos s nízkym glykemickým indexom poskytuje energiu bez využitia jednoduchých cukrov, ktoré vedú k priberaniu na váhe

5. Posilňujúce bylinky a rastliny:

Psy a mačky vyhľadávajú v prírode trávy a rastliny, ktoré sú pre nich prospešné. Krmivo pre psov Acana obsahuje špeciálne bylinky a trávy, ako jalovec, angeliky lékařsou, červené listy maliny, koreň púpavy, listy mäty a kvety nechtíka. Účinné látky z rastlín môžu pomáhať detoxikovať organizmus a podporovať rôzne orgány, ako napríklad srdce a jeho funkciu alebo trávenie.

Krmivo Acana vyrába firma Champion Petfoods v rodinnom podniku v Alberte (Kanada).

Zloženie: Sušené jahňacie mäso (35%), dušené ovsené vločky, hrášok, slnečnicový olej, jahňacie mäso (7%)(bez kostí), lucerna, jablká, prírodné jahňacie dochucovadlá, tekvica, mrkva, repa, brusnice, muchovník, biologické morské rastliny (chaluha morská, chaluha bublinatá, červené riasy), koreň lopúchu, koreň ibišu, jalovec, pískavica modrá, sladký fenikel, angelika lekárska, rakytník, koreň čakanky, pŕhlava, listy červených malín, ostropestrec mariánsky, listy mäty priepornej, nechtík lekársky, harmanček, lactobacillus adidophilus, enterococcus faecium.

Pridané látky: Železo (350 mg/kg), zinok (250 mg/kg), meď (15 mg/kg), mangán (45 mg/kg), jód (2,3 mg/kg), selén (0,42 mg/kg), vitamín A (18.000 m.j./kg), vitamín D3 (2.000 m.j./kg), vitamín E (400 m.j./kg), vitamín K (800 mcg/kg), vitamín C (85 mg/kg), vitamín B1 [thiamin] (72 mg/kg), vitamín B2 [riboflavin] (42 mg/kg), vitamín B3 [niacin] (225 mg/kg), vitamín B5 [kyselina pantotenová] (40 mg/kg), vitamín B6 [pyridoxin] (30 mg/kg), vitamín B12 (400 mcg/kg), biotin (0,6 mg/kg), kyselina listová (3,3 mg/kg), cholin (3.350 mg/kg).

Botanické pridané látky: Koreň lopúchu (600 mg/kg), koreň ibišku (600 mg/kg), jalovec (500 mg/kg), koreň angeliky lékarskej(400 mg/kg), rakytník(400 mg/kg), pŕhlava (400 mg/kg), listy čevených malín (300 mg/kg), ostropestrec mariánsky (300 mg/kg).

Metabolizovateľná energia: 3.950 kcal/kg, z toho 33% z bielkovín, 34% z tukov a 33% z ovocia, zeleniny a šrotovaného ovsa.

Ďalšie informácie

Špeciálne nároky - Sensitive

Citlivé trávenie

Značka krmiva

Acana

Vek

Dospelý 1 – 7 rokov, Senior nad 7 rokov

Hmotnosť

11,4 kg, 17 kg, 2 kg, 6 kg

Veľkosť

Malé plemeno, Stredné plemeno, Veľké plemeno

Obilniny

Bez obilnín- Grain free