Acana Dog Ranchlands Regionals

Acana Dog Ranchlands Regionals

Acana Ranchlands je ideálne krmivo pre dospelých psov, ktorí milujú mäso alebo sú tiež alergickí na obilniny.

Krmivo Acana Ranchlands je zdrojom štyroch cenných bielkovín živočíšneho pôvodu:albertskému hovädziemu, bizoniemu a jahňaciemu, platýzovi z voľného rybolovu

Neobsahuje umelé farbivá, dochucovadlá alebo konzervačné látky, ani geneticky upravené prísady

Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:
Zrušiť výber
  • Popis
  • Ďalšie informácie

Popis

Acana Ranchlands je ideálne krmivo pre dospelých psov, ktorí milujú mäso alebo sú tiež alergickí na obilniny. Psy sú od prírody mäsožravci a ich telo dokáže veľmi dobre zhodnotiť živočíšne bielkoviny. Toto krmivo obsahuje 3 rôzne živočíšne bielkoviny z troch hodnotých druhov mäsa: albertské hovädzie, bizonie a jahňacie mäso.

Mäso pochádza zo zvierat chovaných vo voľnom výbehu vybraných chovateľských staníc. Mäso je najvyššej kvality a je dovážané denne čerstvé a bez konzervantov. Acana Ranchlands má podiel mäsa a rýb 60%. Krmivo neobsahuje žiadne obilniny, preto je podiel uhľohydrávov veľmi nízky. Ako zdroj uhľohydrátov sú namiesto pšenice, kukurice, lepku, ktoré nemusia byť dobre znášané a môžu spôsobovať tráviace problémy, použité ovocie a zelenia. Tieto suroviny obsahujú len málo sacharidov, ktoré môžu spôsobovať vyššiu hladinu cukru a nadváhu. Preto je veľmi vhodné pre psov s citlivým zažívaním a alergiami na potraviny.

Pri výrobe krmiva Acana Ranchlands sú používané len najlepšie, čerstvé a nemrazené suroviny najvyššej kvality. Zdravé divo rastúce rastliny ako fenikel alebo žihľava sú zdrojom selénu, vitamínov skupiny B, zinku a biotínu a môžu pôsobiť podporne na imunitný systém. Krmivo neobsahuje žiadne umelé farbivá, dochucovadlá a konzervačné látky.

Krmivo Acana Ranchlands je zdrojom štyroch cenných bielkovín živočíšneho pôvodu: albertské hovädzie, bizonie a jahňacie mäso: zo zvierat chovaných vo voľných výbehoch u miestnych vybraných chovateľských staníc. Denne čerstvé spracovávané, chutné a dobre stráviteľné
Platýz – čerstvo vylovený z kanadských morí, je zdrojom dôležitých esenciálnych mastných kyselín

Krmivo Acana Ranchlands z Kanady presvedčí vďaka:
Hodnotným omega-3 mastným kyselinám (DHA & EPA) z čersvo nachytaných rýb, pre žiarivú srsť a zdravú pokožku
Nízkemu obsahu uhľohydrátov – vysoký obsah hodnotných bielkovín, optimálne odpovedá prirodzeným potrebám psa
Absencii obilnín, ideálne pre psy s citlivým zažívaním
Kanadskej zelenine a ovociu dodávajúcich prírodné fytonutrienty, antioxidanty a vitamíny
Glukosamínu a chondroitínu – pomáhaju udržiavať zdravie kĺbov a tým podporujú pohyblivosť
Štyrom prospešným zdrojom živočíšnych bielkovín: albertskému hovädziemu, bizoniemu a jahňaciemu, platýzovi z voľného rybolovu

Neobsahuje umelé farbivá, dochucovadlá alebo konzervačné látky, ani geneticky upravené prísady

Všetky živočíšne prísady krmiva Acana Ranchlands pochádzajú zo zvierat vhodných k potravinovému chovu

Krmivo Acana Ranchlands zodpovedá výživovým profilom AAFCO (Association of American Feed Control Officials) pre psov v každom veku.
Psy sú od prírody mäsožravce. Suché krmivo Acana poskytuje Vášmu psovi rovnakú pestrosť prírodných zdrojov mäsa, ako by získal aj v prírode. Okrem toho krmivo Acana zohľadňuje skutočnosť, že naše psy už dnes potrebujú menšie množstvo kalórií. Vysoký obsah živočíšnych bielkovín a nízky obsah uhľohydrátov sú ideálne predpoklady pre dlhý a zdravý život Vášho psa.

Krmivo Acana – inšpirované prírodou – sa vyznačuje 5 zásadami:

1. Prirodzená výživa vďaka pestrosti čerstvých prísad:
Prirodzená strava psov a mačiek obsahuje širokú škálu rôznych zdrojov živočíšnych bielkovín. Krmivo Acana preto poskytuje veľký výber živočíšnych prísad najvyššej kvality a dodáva tak našim psom veľké množstvo životne dôležitých bielkovín a mastných kyselín. Krmivo Acana obsahuje rôzne čerstvé zdroje proteínov. Suroviny sú dodávané denne čerstvé, nemrazené a bez obsahu konzervačných látok.
2. Vysoký obsah živočíšnych bielkovín:
Všetky rasy psov, od jazvečíkov po dogy, majú rovnakú DNA, vyvinuly sa z vlka. Rovnako ako ich predkovia, aj psy sú mäsožravci s krátkym tráviacim traktom a s látkovou výmenou, ktorá je prispôsobená optimálnemu spracovaniu živočíšnych bielkovín a tukov. Preto obsahuje krmivo Acana tomu odpovedajúcu vysoký podiel mäsa a bielkovín pre zdravie Vášho psa.
3. Nízky obsah uhľohydrátov a používanie šrotovaného ovsa:
Psy a mačky sú prispôbení strave bohatej na bielkoviny a potrebujú, ak vôbec nejaké, len veľmi malé množstvo uhľohydrátov. Uhľohydráty sú “prázdne kalórie”, ktoré okrem kalorií nemajú vôbec žiadnu výživovú hodnotu. V tele psa sú spracovávané na glukózu, zvyšujú hladinu cukru v krvi a môžu viesť k obezite a ďalším zdravotným problémom. V krmive Acana dodáva cennú energiu práve dusený ovos. Podiel jednoduchých cukrov je veľmi malý, a tak udržuje hladinu cukru v krvi dostatočne nízko.
4. Čerstvé ovocie a zelenina:
Krmivo pre psov Acana obsahuje minimálne 20% kanadského ovocia a zeleniny, ktoré sú bohaté na prírodné vitamíny, minerálne látky a rastlinné živiny (tzv. fytonutrienty).
5. Posilňujúce bylinky a rastliny:
Psy a mačky vyhľadávajú v prírode trávy a rastliny, ktoré sú pre nich prospešné. Krmivo pre psov Acana obsahuje špeciálne bylinky a trávy, ako jalovec, angeliku lekársku, červené listy maliny, koreň púpavy, listy mäty a kvety nechtíka. Účinné látky z rastlín môžu pomáhať detoxikovať organizmus a podporovať rôzne orgány, ako napríklad srdce a jeho funkciu alebo trávenie.

Krmivo Acana vyrába firma Champion Petfoods v rodinnom podniku v Alberte (Kanada).

Zloženie: Čerstvé hovädzie mäso (11%), sušené hovädzie mäso(10%), zelený hrášok, čerstvé jahňacie mäso(8%), sušené jahňacie mäso (8%), sušený síh (6%), sleďový olej(6%), poľné fazule, červená šošovica, čerstvé zemiaky, sušený losos (3%), čerstvé bizonie mäso (3%), čerstvá hovädzia pečeň (3%), čerstvá jahňacia pečeň(2%), na slnku sušená lucerna, hrachová vláknina, čerstvé jablká, čerstvé hrušky, čerstvé sladké zemiaky, čerstvá tekvica, čerstvá maslová tekvica, čerstvý paštrnák, čerstvá mrkva, čerstvý špenát, brusnice, borovky, riasy, koreň čakanky, jalovec, koreň čakanky, jalovec, koreň angeliky lekárskej, nechtík lekársky, sladký fenikel, listy mäty priepornej, levanduľa, rozmarín, Enterococcus faecium.

Prídavné látky: Vitamín A (15.000 IE/kg), vitamín D3 (2.000 IE/kg), železo (40 mg/kg), jód (3 mg/kg), meď (13 mg/kg), mangán (14 mg/kg), zinok (150 mg/kg), selén (0,3 mg/kg).
Konzervačné látky: Vitamín E

Ďalšie informácie

Špeciálne nároky - Sensitive

Citlivé trávenie, Pokožka a srsť

Vek

Dospelý 1 – 7 rokov

Značka krmiva

Acana

Veľkosť

Malé plemeno, Stredné plemeno, Veľké plemeno

Obilniny

Bez obilnín- Grain free

Hmotnosť

11,4 kg, 2 kg, 6 kg