Acana Dog Pacifica Regionals

Odporúčame

Acana Dog Pacifica Regionals

Acana Dog Pacifica

Krmivo ACANA Pacifica v sebe odráža bohatý úlovok z kanadských tichomorských vôd a vyznačuje sa obsahom tichomorského lososa, sleďov a platesy – všetko je dodávané čerstvé každý deň z North Vancouver Island.

BEZ OBILNÍN & S malým množstvom SACHARIDOV

Bielkoviny 33%, Tuky 17%

Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:
Zrušiť výber
  • Popis
  • Ďalšie informácie

Popis

Krmivo ACANA Pacifica v sebe odráža bohatý úlovok z kanadských tichomorských vôd a vyznačuje sa obsahom tichomorského lososa, sleďov a platesy – všetko je dodávané čerstvé každý deň z North Vancouver Island.

Bohatá rozmanitosť čerstvých, voľne lovených rýb, ktorá je obsiahnutá v krmive ACANA poskytuje vysoký zdroj proteínov, ktoré predstavujú prirodzenú stravu Vášho psa a prospievajú jeho špičkovej kondícii.

Krmivo ACANA neobsahuje obilniny a znižuje tak množstvo nechcených sacharidov, vyznačuje sa obsahom miestneho ovocia a zeleniny, ktoré sú bohatým zdrojom prírodných fytoživín.

Vyrobené z miestnych najlepších a najčerstvejších surovín.

Krmivo ACANA udržuje Vášho psa zdravého a silného – zaručujeme Vám to!    60 % RÝB

Základná potrava, pre ktorú Matka Príroda vyvinula Vášho psa! Krmivo obsahuje plných 60% výživných rýb. ACANA Pacifica zodpovedá prirodzenej strave Vášho psa, ktorá je bohatá na obsah proteínov a rozmanitosť čerstvých, miestnych rýb a napodobuje tak rozmanitosť a čerstvosť, ktorú pre Vášho psa zamýšľala sama Matka Príroda .

Kanadské lososy – lovia sa v tichomorských vodách pri North Vancouver Island a sú dodávaní čerství každý deň.

Slede lovené vo voľnej prírode – z North Vancouver Island a sú dodávaní čerství každý deň

Halibut lovené vo voľnej prírode – z North Vancouver Island a dodávaní čerství každý deň

Garantované ako vhodné pre ľudskú spotrebu, miestne suroviny sú skutočne čerstvé, nikdy mrazené a bez konzervantov.

ČERSTVÉ MIESTNE OVOCIE a ZELENINA obsahuje celých 40 % ovocia a zeleniny vrátane jabĺk Red Delicious, hrušiek Bartlett zo slnečného údolia Okanagan, maslovej tekvice, zemiakov Burbank a listov špenátu z úrodných polí miestnych fariem – všetko je plné zdraviu prospešných látok, ktoré podporujú špičkové zdravie a imunitu Vášho psa .

BEZ OBILNÍN & S malým množstvom SACHARIDOV

Bohaté na obsah proteínov a nízky obsah sacharidov tak, aby napodobnilo prirodzenú stravu Vášho psa. ACANA Pacifica neobsahuje vysokoglykemické obilniny, ako je napr. ryža a kukurica

Dlho spájané s obezitou a cukrovkou – vysoko glykemické obilniny spôsobujú rýchle kolísanie hladiny cukru v krvi Vášho psa .

Bez obilnín a malým množstvom sacharidov, krmivo ACANA spôsobuje menšie kolísanie hladiny cukru v krvi Vášho psa, ale v dlhšom časovom intervale, takže citlivosť na inzulín je prijateľnejšie a ukladanie tukov je znížené, čo prospieva jeho špičkovej kondícii .

Lepšia koža a srsť: Každé sústo krmiva ACANA Pacifica v šťave z Omega – 3 ( DHA a EPA ) zo sledov ulovených voľne v oblasti New Brunswick, ktorá podporuje imunitu a zlepšuje stav kože a srsti – vonkajšie symbol zdravia a vitality Vášho psa .

Zvýšený metabolizmus: Organická zelenina a byliny vrátane bobúľ jalovca obyčajného, kvetov levandule, lucerny sušenej na slnku a lístkov mäty piepornej zvyšujú metabolizmus, zatiaľ čo vyživujú a posilňujú citlivé tráviace ústrojenstvo Vášho psa.

Zloženie: Vykostený losos, múčka z lososa, múčka zo sleďa, múčka zo síha *, zelený hrach, červená šošovica, celé zemiaky, vykostený sleď, vykostený platesa, sledie olej, poľná fazuľa, repkový olej, lucerna sušená na slnku, hrachová vláknina, prírodné rybie aróma, celé jablká, celé hrušky, sladké zemiaky, tekvica, tekvica maslová, paštrnák, mrkva, listy špenátu, brusnice, čučoriedky, kelp (morská riasa), koreň čakanky obyčajnej, bobule jalovca obyčajného, koreň angeliky lekárskej, kvety nechtíka lekárskeho, sladký fenikel, lístky mäty piepornej, levanduľa, rozmarín lekársky.   * múčka zo bielej ryby, ktorá je v krmive ACANA obsahuje stopy voľne žijúceho platesy, platesy obrovského a aljašskej tresky.

Doplnky: Vitamínové doplnky: vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacín, riboflavín, kyselina listová, biotín, vitamín B12, chelát zinku, železa, mangánu a medi, selénové kvasnice, mikroorganizmy druhu Enterococcus faecium.

ZARUČENÁ ANALÝZA

Hrubý protein (min.) 33%

Hrubý tuk (min.) 17%

Hrubá vláknina (max.) 5%

Vlhkost (max.) 10%

Vápník (min.) 1.5 %

Fosfor (min.) 1.2%

  • Vápník: podiel fosforu
  • 1.3:1

Omega-6 (min.) 2.5%

LA 1.6%

Omega 3 (min.) 2.0%

EPA (min.) 0.5%

DHA (min.) 0.7%

  • Omega 6:podíl Omegy 3
  • 1.25:1

Glukosamin (min.) 700 mg/kg

Chondroitin sulfát (min.) 900 mg/kg

Ďalšie informácie

Špeciálne nároky - Sensitive

Citlivé trávenie, Holistické krmivo, Kontrola hmotnosti, Pokožka a srsť

Značka krmiva

Acana

Hmotnosť

11,4 kg, 2 kg, 6 kg

Obilniny

Bez obilnín- Grain free

Veľkosť

Malé plemeno, Stredné plemeno, Veľké plemeno

Vek

Dospelý 1 – 7 rokov, Senior nad 7 rokov