Acana Classic Red

Odporúčame

Acana Classic Red

ACANA CLASSIC RED JE VYVÁŽENÉ KRMIVO PRE PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN A VŠETKÝCH VEKOVÝCH KATEGÓRII S KVALITNÝCH ČERSTVÝCH SUROVÍN.

Proteín 29%, Obsah tuku 17%

Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:
Zrušiť výber
  • Popis
  • Ďalšie informácie

Popis

ACANA CLASSIC RED JE VYVÁŽENÉ KRMIVO PRE PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN A VŠETKÝCH VEKOVÝCH KATEGÓRII S KVALITNÝCH ČERSTVÝCH SUROVÍN.

Krmivá z rady ACANA CLASSICS prekypujú veľkým množstvom čerstvého alebo surového mäsa. Kurčatá, morky a vajcia pochádzajú z voľného chovu miestnych fariem. Sleď, platesa a hejk sú lovené vo vodách kanadského severného Pacifiku a hovädzí Angus, jahňa a bravčové mäso pochádzajú z miestnych rančov. Použité dehydrované mäso slúži ako bohatý zdroj živočíšnych proteínov. Krmivo je vyrobené metódou “celá korisť”, kedy sa z daného zvieraťa použije mäso, orgány, kosti a chrupavky v prirodzenom pomere k dosiahnutiu maximálnych nutričných hodnôt bez použitia syntetických ingrediencií. Obsah sacharidov je maximálne 30%. Krmivá z rady CLASSICS obsahujú len 5 – 6 doplnkov ako sú vitamíny A, B5, D3, E, cholín, zinok a meď. Vyberaví psi si taktiež prídu na svoje vďaka použitiu čerstvej pečene, ktorá je sušená mrazom v našej kuchyni a následne jej výťažok použitý v krmive.

ZloženieDehydrované jahňacie (23%), rezaný ovos (22%), čerstvé hovädzie angus (5%), čerstvé bravčové (5%), jahňacie tuk (5%), celá červená šošovica, celý zelený hrach, celá zelená šošovica, surové jahňacie (4%), celý ovos, čerstvá hovädzia pečeň (2%), dehydrované bravčové (2%), olej zo sleďa (2%), čerstvá bravčová pečeň (2%), celý cícer, celý žltý hrach, na slnku sušená lucerna , vláknina z šošovky, čerstvé hovädzie držky (1%), sušená hnedá morská riasa, čerstvá tekvica, čerstvá maslová tekvica, čerstvý paštrnák, čerstvá kel, čerstvý špenát, čerstvá mrkva, čerstvé jablká red delicious, čerstvé hrušky bartlett, mrazom sušená hovädzia pečeň (0,1%), čerstvé brusnice, čerstvé čučoriedky, koreň čakanky, kurkuma, pestrec, koreň lopúcha, levanduľa, koreň ibišteka, šípky.

Doplnkové látky (na kg):
Výživové doplnky: Vitamín D3: 500IU, vitamín E: 100i, Cholinchlorid: 500mg, E6 (zinok): 100mg, vitamín B5: 12,5.
Zootechnické doplnky: mikroorganizmy druhu Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10 6 CFU.

Analytitycké zložky:
Proteín 29%
Obsah tuku 17%
Hrubý popol 7.5%
Vláknina 5%
Vlhkosť 12%
Vápnik 1.5%
Fosfor 1.1%
Omega-6 2.5%
Omega-3 0.8%
DHA / EPA 0.15% / 0.15%
Glukosamín 600 mg / kg
Chondroitín 800 mg / kg

Ďalšie informácie

Vek

Dospelý 1 – 7 rokov, Senior nad 7 rokov, Šteňa do 1 roku

Značka krmiva

Acana

Hmotnosť

11,4 kg, 17 kg, 2 kg, 6 kg

Veľkosť

Malé plemeno, Stredné plemeno, Veľké plemeno

Obilniny

Bez obilnín- Grain free

Možno by sa Vám páčilo…